kot görünümlü tayt

Tayt Modellerinde Zerafet ve Rahatlık

Alışveriş Yap

modellerimiz ile yaşamın her alanında rahatlığı ve fitliği yakalayın !

Şık Tayt Modelleri

Pantolon tayt markası Garb Hesaplı ve Kaliteli Giyim

Tayt modelleri ile yeni nesil denim görünümlü likralı modellerimiz kapıda ödeme ve ücretsiz kargo avantajı ile web sitemizden satın alabilirsiniz. Üstelik, Garb markasının güvencesi ile yüzde yüz sorgusuz sualsiz iade ve değişim avantajıyla. Likralı özelliği sayesinde sıkılaştırıcı etki yaratan jean görünümü ile daha hoş bir stil elde etmek için modellerimize göz atın. Denim görünümü özelliği sayesinde toparlayıcı etkisi sıkı görüntü elde etmenizi sağlar. Garb, Yeni nesil modanın rahatlıkla buluştuğu şıklıktır. Gerçek konforu moda ve taytlar ile buluşturuyoruz. Hayatın her alanında giyilebilen kot şeklinde taytlar %100 yerli kumaşıyla ve %95 pamuk özelliğiyle mükemmel taytın dokusunun üzerinizde duruşuna hayran kalacaksınız. Kot görünümlü toparlayıcı taytlar, likralı özelliğiyle inceltici etki sağlamaktadır. Üstelik pantolon görünümlü modelleri ,konforunuzdan taviz vermeden fit bir görünüme kavuşursunuz. Tayt modelleri genel olarak iç gösterebilir fakat Garb modeller, iç göstermez özelliği sayesinde size rahatlığı her alanda sunmaktadır.

Modellerimizde Kalite, Uzun Kullanım ve Dayanıklılığı Ön Plana Çıkması Amaçlanmıştır

Anında daha sıkı bir görünüm veren Garb jean görünümlü tayt ile şık görünümün tadını çıkarın … Garb, şık ve özgün tasarımların yanı sıra giyim modellerinde uygun fiyatlarla her bütçeye hitap ediyor. Bir giyim markası olarak Garb, ödeme ve ücretsiz gönderim avantajıyla kapıda satışa sunuluyor.

Kot görüntüsü sağlayan modellerimize göz atmak için sitemize göz atın.

Garb,Gerçek kaliteyi ve tasarımı birleştirmek için kurulmuştur.

Ücretsiz ve Şeffaf Kargo ! Kapıda Ödeme Avantajıyla, Denim Görünümlü Tayt Siparişi Vermek için Formu Doldurunuz…

Kot Görünümlü Tayt Modellerine Kreatif Eller Dokunuyor

Garb markasının güvencesi ile yüzde 100 sorgulanmayan iade ve değişim sağlanır. Likralı Jean görünümlü özelliği ile sıkılaştırıcı bir etki yaratan kot formundaki şık modellerimizle daha serin bir stil elde etmek için web sitemizi ziyaret edin. Kot şeklindeki ve likra özelliği sayesinde bir araya getirme ve rahat bir etki yaratırken formda görünmenizi sağlar.Kot gibi görüntü sağlayan tayt modellerimiz  ile konforunu Denim zerafetini aynı anda yaşayacaksınız. Ürünlerimiz ile konforunu kot zerafetini aynı anda yaşayacaksınız, Tüm modellerimize göz atmak için sitemize göz atın.

Garb ile Özgüven Patlaması…

Likralı özelliği ile fit ve sıkılaştırıcı etki yapan Garb taytlar, görünümüzde yaratacak zinde duruş ile özgüveninizi ve duruşunuzu ortaya çıkaracak. Yaratacağı 2 beden anında sıkı görüntü ile toparlayacı etkisi sizi kendisine hayran bırakacak. Garb modanın kalbinde yer alan beğenilme duygusunu ortaya çıkaramak için tasarımlarını özgün tutar. Ayrıca üzerinize oturan kumaşlar tasarlar.Tasarım odaklı anlayış ile toparlayıcı kumaşta modayı kapınıza getiriyoruz. Moda ve rahatlığın bir arada olabileceğini düşünen tasarımcılarımız rahatlık ve şıklığı ile buluşturuyor.Modellerinde şıklık kadar kaliteyi de önemsiyor. Gerçek %95 gerçek pamuk ve %5 likra birleşimiyle hassas vucutlarınıza laik olmaya çalışıyor.

İnstagram ve Facebook sayfalarımızı takip ederek jean, disco,Tayt modelleri ve tüm modellerimizle ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.