Siyah Renk Kot Görünümlü Tayt – Garb Likralı Tayt Modelleri

99.00 69.00 KDV Dahil

 • Kot görünümlü taytlar, Sahte Cepli Kemer Yerli %95 Pamuk %5 Likralı Garb Fit Kot Görünümlü Tayt ile Özgüven Patlaması yaşayacaksınız…
 • Modelin Ölçüleri: Boy: 1.74, Göğüs: 85, Bel: 61, Basen: 95% Coton %70 Vorteks, Mankenin üzerindeki ürün S/36 bedendir.
 • Ürün Boy: 90 cm Sahte Cepli Siyah kot görünümlü toparlayıcı tayt modelleri özel hazırlanmış kalıpları sayesinde her bedene uygun, vücudunuzu saran toparlayıcı taytlar size 2 bedene kadar daha fit bir görüntü sağlar. Fit görüntünün sağladığı özgüvenle daha güzel bir gün geçirirken aynı zamanda rahatlığın tadını çıkartacaksınız.

  Stok kodu: Yok Kategoriler: Etiketler:
  Devamını oku

  Kot Görünümlü Taytlar – Tayt Fiyatları ve Özellikleri – Garb

  198.00 119.00 KDV Dahil

  Ücretsiz Kargo
  Kot görünümlü taytlar özenle hazırlanmış kalıpları sayesinde her zevke uygun tasarlanmıştır
  vücudunuzu saran toparlayıcı taytlar size 2 bedene kadar daha fit bir görüntü sağlar. Fit görüntünün sağladığı özgüvenle daha güzel bir gün geçirirken aynı zamanda rahatlığın tadını çıkartacaksınız.

  Stok kodu: Yok Kategoriler:
  Devamını oku

  Kot Görünümlü Toparlayıcı Tayt

  99.00 69.00 KDV Dahil

  • Kot görünümlü toparlayıcı tayt giyen Modelin Ölçüleri: Boy: 1.74, Göğüs: 85, Bel: 61, Basen: 95% Coton %70 Vorteks, Mankenin üzerindeki ürün S/36 bedendir.
  • Denim görünümlü toparlayıcı tayt modelleri, sahte Cepli Kemer Yerli %95 Pamuk %5 Likralı özelliği toparlayıcı etki sağlar hemen sipariş ver.

  Kot görünümlü fit tayt modelleri özel hazırlanmış kalıpları sayesinde her bedene uygun, vücudunuzu saran toparlayıcı taytlar size 2 bedene kadar daha fit bir görüntü sağlar. Fit görüntünün sağladığı özgüvenle daha güzel bir gün geçirirken aynı zamanda rahatlığın tadını çıkartacaksınız.

  Stok kodu: Yok Kategoriler: Etiketler:
  Devamını oku

  likralı tayt

  Likralı Tayt Modelleri ile Taytlarımızla Yaşamın Her Alanında Konfor ve Zindeliği Yakalayın!

  Likralı tayt  Likra özelliği ile sıkılaştırıcı bir etki yaratan bir tayt modelidir. Yeni nesil markamız, zarafet ve Gerçek konforu moda ve taytla birleştiriyor. % 100 yerli kumaşı, % 95 pamuk ve %5 likralı özelliği ile taytların mükemmel duruşu, hayatınızın her alanında giyilebilecek kot görünümlü pamuklu tayt modelleri ile kendine hayran bırakacak.

  Likralı Tayt Modelleri ile Daha Sıkı Görüntü

  Kot görünümlü tayt, likra özelliği ile inceltici bir etki sağlar. Dahası, kot görünümlü tayt modelleri rahatınızdan ödün vermeden uygun bir görünüm elde edecektir. Tayt modelleri genel olarak iç mekanı gösterebilir, ancak Garb tayt, içinde görünmeyen özelliği sayesinde her alanda size konfor sunar.

  Tayt modellerinde likra ve Pamuğun Muthiş Uyumu

  Tasarım ve zindeliği birleştiren Garb, kot görünümü tozluklarıyla fark yaratmanız için tasarlandı. Gerçek bir tozluk markası olan Garb, tasarım ve estetiğe büyük önem verirken şıklık sunar. Kot görünümü tozluk ile kalite, moda, fitness birleştirdik. Denim görünümüyle taytlarımızı her alanda giyebilecek şekilde özel olarak tasarlanmıştır. Resmi toplantılarda, partilerde ve hatta çalışırken konfor ve zarafetin yarattığı özgüven için hazırlıklı olun.

  Likralı Tayt ile Formunuza Destek

  Yeni nesil kot benzeri likralı tayt kot görünümlü yüksek bel tayt modelleri, ödeme ve ücretsiz gönderim avantajıyla kapıda satışa sunuluyor. Garb markasının güvencesi ile yüzde 100 sorgulanmayan iade ve değişim sağlanır.

  Likra özelliği sayesinde sıkılaştırıcı etki

  Tayt modelleri ile daha serin bir stil elde etmek için web sitemizi ziyaret edin. Kot görünümlü tozluklar, likra özelliği sayesinde formda görünmenizi sağlayan fit tayt efekti oluşturur.Toplantıda, Sokakta, Barda, Okulda Tayt Pantolon
  Tasarım ve fitliği buluşturan Garb, jean görünümlü tayt modelleriyle fark yaratmanız için tasarladı. Gerçek bir tayt markası olan Garb, tasarıma ve estetiğe büyük önem verirken şıklığı sunmaktadır. Kot görüntülü tayt ile kalite, moda, fitliği, rahatlıkla birleştirdik.

  Kot görünümüyle taytlarımızı her alanda giyebilimek için özel olarak tasarlanmıştır

  Resmi toplantılarda, partilerde ve hatta çalışırken bile rahatlığın ve şıklığın yaratacağı öz güvene hazır olun.

  Garb Moda ve Tayt Uyumu

  Gerçek kalite ve tasarımı birleştirmek için kurulmuştur.
  Ücretsiz ve Şeffaf Nakliye! Kapıda Ödeme Avantajı ile Kot Görünümlü Tayt Sipariş Formu doldurun…
  Instagram ve Facebook sayfalarımızı takip ederek kot pantolonlarımız ve diğer tayt modellerimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.
  Tasarım ve uyumu birleştiren Garb, kot görünümü tozluklarıyla fark yaratmanız için tasarlanmıştır.

  Likra Bedeninize Oturarak Fit Bir Görüntü Sağlar

  Anında daha sıkı bir görünüme kavuşturan kot görüntülü taytlar ile fit görüntünün tadını çıkar… Garb, tayt modellerinde şık ve özgün tasarımların yanı sıra uygun fiyatlar ile her kesime hitap etmektedir. Tayt markası olarak Garb, kapıda ödeme avantajı ve ücretsiz kargo ayrıcalığıyla satışa sunulmaktadır. Garb markası güvencesiyle yüzde yüz sorgusuz iade ve değişim sağlanmaktadır. Likralı özelliği sayesinde kot görünümlü toparlayıcı tayt ile sıkılaştırıcı etki yaratan kot şeklinde tayt modelleri ile daha havalı bir stile kavuşmak için web sitemizi ziyaret edin.Kot şeklinde taytlar likralı özelliği sayesinde toparlayıcı tayt etkisi yaratırken fit görünmenizi sağlar.

  Siyah, mavi ve haki çeşitlerinin her biri canlı rekleriyle sizler siparişe hazır.
  Hızlı kargo
  Kargo ücreti ödemeden, şeffaf paketle, hızlı kargo
  Kapıda ödeme
  Güvenli Ödeme Yöntemi

  Garb taytlardan siz de hemen sipariş verin konforu hissedin.

  Nedir Likralı Yüksek Bel Tayt ?

  likralı taytlar : likra özelliği ile topalayıcı etki yaratan tayt modelidir. Garb, Yeni nesil modanın rahatlıkla buluştuğu şıklık. Gerçek konforu moda ve tayt ile buluşturuyoruz. Hayatın her alanında giyilebilen kot görünümlü likralı sahte cepli tayt modelelrimiz %100 yerli kumaşıyla ve %95 pamuk özelliğiyle mükemmel tayt dokusunun üzerinizde duruşuna hayran kalacaksınız. Kot görünümlü taytlar, likralı özelliğiyle inceltici etki sağlamaktadır. Üstelik kot görünümlü tayt modelleri , konforunuzdan taviz vermeden fit bir görünüme kavuşursunuz.

  Rahat Giyim Şık Görüntü Vucudunuzu Sarsın

  Tayt modelleri genel olarak iç gösterebilir fakat Garb taytlar, iç göstermez özelliği sayesinde size rahatlığı her alanda sunmaktadır.
  Tasarım ve fitliği buluşturan Garb, kot görünümlü tayt modelleriyle fark yaratmanız için tasarladı. Gerçek bir tayt markası olan Garb, tasarıma ve estetiğe büyük önem verirken şıklığı sunmaktadır. Kot görünümlü tayt ile kalite, moda, fitliği, rahatlıkla birleştirdik. Kot görünümüyle taytlarımızı her alanda giyebilimek için özel olarak tasarlanmıştır. Resmi toplantılarda, partilerde ve hatta çalışırken bile rahatlığın ve şıklığın yaratacağı öz güvene hazır olun.

  Garb tayt modelleri ile Aradığın Şıklık Burada

  kot görünümlü taytmodelleri markası Garb. Modanın geldiği son evre olan jean görünümlü toparlayıcı tayt rahatlıkla şıklığın birleşimidir. Özellikle uzun çalışma saatlerinde standart kotlar sizi rahatsız edebilir. İşinize, gezmenize ve gündelik hayatınıza toparlayıcı taytlarla rahatça odaklanabilir hem de likralı özelliğiyle 2 beden incelebilirsiniz. Pantolon görünümü olan jean taytlar likralı özelliğiyle sıkı bir görüntü kazandırmaktadır.

  Likralı Tayt ile Şıklaşmak Çok Kolay

  Bu tayt sizi 2 bedene kadar inceltir. Rahatlığınızdan vazgeçmek istemiyor ve aynı zamanda gündelik şık bir görünüme sahip olmak istiyorsanız sizin için en doğru seçim olacak olan Jean taytlar rahatlığı yaşamanıza ve formal informal her alanda rahat bir şıklığı sunacaktır. Rahatlık ve şıklığın öz güveninizde yaratacaklarını aklınız dahi almayacak. Pantolon taytlar sayesinde bu özgüveni likralı tayt ile yaşamanın tam zamanı.

  Likralı Taytların Özellikleri

  Her mevsim giyinmeye uygun

  Fit bir görüntü

  İçi göstermez

  Sarkıkları önler

  Vücudu toparlar

  Esnektir

  Bedenler: 36 – 38 – 40 – 42 – 44 – 46 – 48 – 50

  Daha fazla bilgi için tıkla.